Ürün İncelemeleri

Maybelline The Colossal Big Shot Mascara

Maybelline’in Colossal serisinde şimdiye kadar çok fazla rimel çıkarıldı.Maybelline’in rimellerini zaten beğensem de açıkçası bana aynı ürünün farklı isimleri gibi geliyorlardı.Ama The Colossal Big Shot Mascara ,hem özellikleriyle hem ambalajıyla serinin diğer ürünlerine göre daha çok öne çıkmış oldu.Aynı rimeli sürekli bittikçe almak yerine farklı ve iddialı bir ürün deneyip hakkındaki düşüncelerimi de paylaşmanın iyi olacağını düşündüm. ✨

Maybelline Colossal Big Shot Mascara’nın indirimsiz hali 20 tl civarlarında ama ben indirimdeyken 14 tl’ye almıştım.

Maybelline The Colossal Big Shot Mascara
Genel Özellikleri

MAYBELLINE-THE-COLOSSAL-BIG-SHOT-VOLUME-EXPRESS-MASCARA

  •   Öncelikle Maybelline The Colossal Big Shot Mascara fırçasıyla ve kolajen formülüyle tek katla oldukça hacimli kirpikler vaat ediyor.
  • Normalde rimeller ilk alındıklarında daha sıvı olurlar ve yapıları tam oturmamış olur.Birkaç güne yapıları düzelip katılaşsa da The Colossal Big Shot’un ilk denemede çok iyi bir yapıda olması hoşuma giden bir özelliği oldu.
  • Uyguladıktan 6-7 saat sonra bile herhangi bir dökülme yapmıyor ve “Artık makyajımı silmek istiyorum.”  gibi düşünceler uyandırmıyor.Senin de gözün hassassa ve rimel sürdükten kısa süre sonra rahatsız hissetmeye başlıyorsan bu ürünü özellikle bu konuda önerebilirim.Kesinlikle ağırlık ve kaşıntı yapmıyor,oldukça hafif bir yapısı var.
  • Bu üründe en sevdiğim özellik,yoğun olmasına rağmen hiç topak topak olmaması oldu.Fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırıyor.Kirpiklerinde birbirine yapışmayan görünümü seviyorsan,tercih edebileceğin bir rimel olduğunu söyleyebilirim.
  • Oldukça kalıcı olmasına rağmen (micellar water makyaj temizleyicileriyle) çıkarırken kirpiklere zarar vermiyor ve çok uğraşıp tahriş etmeden kolayca temizleniyor.
  • En çok bahsedilen özelliği olan hacime gelirsem,uyguladıktan sonra oldukça hacimli ve siyah kirpikler ediyorsun.Ama günlük olarak abartılı kirpikleri sevmiyorsan belki bu özelliğini fazla bulabilirsin.

 

MAYBELLINE-THE-COLOSSAL-BIG-SHOT-VOLUME-EXPRESS-MASCARA

MAYBELLINE-THE-COLOSSAL-BIG-SHOT-VOLUM-EXPRESS-MASCARA

Sonuç olarak Maybelline The Colossal Big Shot Mascara fiyatına göre gerçekten çok iyi olduğunu düşündüğüm ve beğendiğim bir ürün oldu.Maybelline’in Colossal serisinde şuana kadarki en başarılı ürün olduğunu düşünüyorum.Eğer sen de denediysen düşüncelerini ve sorularını varsa sorularını yorum kısmına yazmayı unutma.Bir sonraki yazımda görüşürüz! ❤️

pınar-yalınkılıç

0

Bu yazıları da beğenebilirsin

Bir Cevap Yaz