L’oreal Miss Manga Mega Volume Maskara İncelemesi

miss-manga-mega-volume-maskara

Merhaba! Bugün L’oreal Paris’in manga gözlerindeki gibi hacimli  kirpikler vadeden Miss Manga Mega Volume maskarasından bahsedeceğim.Bu maskara ilk aldığımda hiç beğenmediğim ancak kullandıkça güzelleşen hatta çok beğenip bitince ikincisini aldığım bir ürün.Hakkında olumlu yorumların yanında olumsuz yorumlar da var.Nedeni kirpikleri beklenen kadar aşırı uzatmaması ve tek tek ayırmaması olabilir ki bu özellikleri herkes maskaralarda tercih etmiyor ancak günlük maskara arayan biri olarak benim beklentilerimi oldukça karşıladı.

Continue Reading

The Body Shop Çay Ağacı Serisi Ürünleri İncelemesi

the-body-shop-çay-ağacı-serisi

Merhaba! Bugün size The Body Shop çay ağacı serisinden yüz yıkama jeli ve peelinginden bahsedeceğim.Çay ağacı serisinin ürünlerini uzun süredir kullanıyorum ve cilt bakımı ürünleri
hakkında kesin bir yorum yapabilmek için en az birkaç ay kullanmak en doğru sonucu veriyor.Bu seri genel olarak yağlı ve lekeli ciltlere yönelik ancak benim cildim aşırı yağlı olmamasına rağmen kesinlikle kurutmadı.The Body Shop’un çay ağacı serisinden yüz yıkama jeli ve peeling dışında birçok ürünü var.Mesela çay ağacı maskesinden birkaç sene önce çok memnun kalmıştım.Bir süredir tekrar kullanmaya başlamayı düşünüyorum.Aldığım sonuçlara göre ileriki yazılarımda maskesinin incelemesini de yapabilirim.

Şimdi ürünlere geçelim. ✨

Continue Reading

2017’de Daha Mutlu Olmak İçin Aldığım 5 Karar

yeni-yıl-kararları-blog

Çoğumuz her yeni yıla girerken yapmak istediklerimiz hakkında bir liste yapıp daha Ocak ayı bitmeden o listeyi bir kenara atıyoruz.Sanırım nedeni “Bu sene daha sağlıklı besleneceğim.” ya da “Spora başlıyorum bu sefer bırakmam.” gibi klasik ve üstüne pek düşünülmemiş kararlar vermemiz.Veya içten içe zaten vazgeçeceğimizi biliyoruz.En azından ben öyle yapıyorum yani :).

Continue Reading